Anna
Haciuk

Ania jest starszym prawnikiem specjalizującym się w doradztwie prawnym w zakresie fuzji i przejęć oraz prawa korporacyjnego.

Anna Haciuk

Ania doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w dziale fuzji i przejęć oraz prawa korporacyjnego w renomowanych kancelariach prawnych. Uczestniczyła w realizacji szeregu transakcji share deal oraz asset deal na rynku niepublicznym z udziałem funduszy i przedsiębiorców – zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jej praktyka zawodowa obejmuje przygotowywanie dokumentacji w ramach transakcji venture capital oraz private equity, udział w procesach due diligence oraz doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorców. Uczestniczyła także w procesach restrukturyzacji korporacyjnych obejmujących połączenia, przekształcenia oraz likwidacje spółek.

Jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego oraz Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Doktorantka w Katedrze Postępowania Cywilnego KUL. Prowadziła zajęcia z procedury cywilnej dla studentów prawa. Autorka publikacji naukowych oraz prelegentka na konferencjach poświęconych procedurze cywilnej, w szczególności postępowaniu dowodowemu.

Prywatnie zwolenniczka nu jazzu oraz muzyki alternatywnej, fanka filmów noir, Fritza Langa, Alfreda Hitchcocka oraz Ingmara Bergmana. Lubi eksplorować ciekawe zakątki świata oraz sięgać po skandynawskie kryminały.